درب اتوماتیک شیشه ای

امروزه درب اتوماتیک شیشه ای یکی از پرکاربردترین وسایلی است که  درب شیشه ای اتوماتیک خانه ها، ادارات، سازمان ها، انبارها و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد این وسیله از مدل ها و برندهای متنوعی در بازار موجود می باشد و شرکت های زیادی در دنیا این محصول پر فروش و کاربردی را تولید می کنند درب اتوماتیک شیشه ای انواع مختلفی دارد که بر اساس شرایط و محیط در اندازه های مختلف و نوع کارکرد در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد ما ارائه کننده انواع درب اتوماتیک شیشه ای پارکینگی با بهترین خدمات پس از فروش در سراسر ایران می باشد محصولات درب شیشه ای اتوماتیک ما با بهترین کیفیت می باشد به کارگیری از سیستمهای در اتوماتیک پارکینگ دیگر یک تجمل گران قیمت و کالای لوکس نیست، بلکه ضرورتی انکار ناپذیر و برای جلوگیری از اتلاف زمان و انرژی می باشد، با بکار گیری از سیستمهای درب اتوماتیک شیشه ای از مزایای بسیارآن بهره مند شویم که شامل رفاه و آسایش و امنیت در حدی مطلوب می باشد. با پیوستن به گروه مصرف کنندگان محصولات شرکت درب اتوماتیک شیشه ای ما از ضمانت محصولات و همچنین خدمات automatic door glass و پشتیبانی متعهدانه بهره مند شوید و آسایش و امنیت را در خانه و محل کار خود تجربه نمایید.

 

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از پرکاربرد ترین محصولات درب اتوماتیک محسوب می شود. اجزای مهم تشکیل دهنده ی درب اتوماتیک شیشه ای عبارتند از اپراتور ،شیشه سکوریت ،کاور آلومینیوم یا استیل (نسبت به سلیقه ی کارفرما و نمای ساختمان) و کاور پشت دهنه که خود اپراتور نیز از اجزایی چون موتور، قفل برقی، باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل شده است. مهمترین جزء از این نوع دربهای اتوماتیک، اپراتور عبارتند از اپراتور ،شیشه سکوریت ،کاور آلومینیوم یا استیل (نسبت به سلیقه ی کارفرما و نمای ساختمان) و کاور پشت دهنه که خود اپراتور نیز از اجزایی چون موتور، قفل برقی، باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل شده است.

مهمترین جزء از این نوع دربهای اتوماتیک، اپراتور می باشد که انواع آن با قیمت و کیفیت متفاوت در بازار ایران موجود می باشد و تقریبا بیشترین قیمت درب شیشه ای مربوط به اپراتور آن است. در اینجا با آشنایی انواع محصولات در خدمت شما هستیم و به معرفی جزئیات آن ها می پردازیم. از مهمترین اپراتورهای درب اتوماتیک شیشه ای روز دنیا می توان به برندهای FAAC ایتالیا، DKM ایتالیا، LABEL ایتالیا، Holux آلمان، CAME ایتالیا، BETA چین، Tiuny چین، Barzante چین و Sesamo اشاره کرد.

 

انواع درب شیشه ای اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

 

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدی

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدی

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای منحنی

درب اتوماتیک شیشه ای منحنی

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای چشمی

درب اتوماتیک شیشه ای چشمی

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

 

 

این نوع درب اتوماتیک پرکاربرد ترین و البته ارزانترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. این نوع درب اتوماتیک شیشه ای با نامهای درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ، درب اتواتیک شیشه ای اسلایدینگ ، درب اتوماتیک شیشه ای ریلی و درب اتوماتیک شیشه سکوریت نیز نامیده می شود. به هر کدام از فریم های ثابت و متحرک یک لت می گویند و برای پروژه هایی که عرض درب زیاد است معمولاً درب اتوماتیک شیشه ای ۴ لت (۲ لت ثابت و ۲ لت متحرک) نصب می گردد ولی برای پروژه هایی که عرض محل نصب درب اتوماتیک کم است، معمولاً درب اتوماتیک شیشه ای ۲ لت (۱ لت ثابت و ۱ لت متحرک) نصب می گردد.

 

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی بعد از درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ پرکاربردترین نوع درب اتوماتیک می باشد. این نوع درب اتوماتیک عملکردی مشابه درب اتومانیک کشویی / اسلایدینگ دارد با این تفاوت که بازشوی مفید آن ۳۳% بیشتر است و البته قیمت تمام شده درب اتوماتیک تلسکوپی نیز در حدود ۳۰% گرانتر میباشد. نصب درب اتوماتیک تلسکوپی جهت جاهایی که میزان تردد بالا است و یا نیاز است در مدت کوتاه جمعیت زیاد سریعاً از درب عبور کنند مناسب می باشد. همچنین جهت محل هایی که نیاز است تجهیزات عریض از درب عبور داده شود نصب درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی توصیه می گردد.

 

با توجه به اینکه محصولاتی مانند دوربین مدار بسته ، کرکره برقی ، جک درب پارکینگ ، ارام بند ، قفل ریموت دار و… نیازمند نصب و راه اندازی هستند، لازم است به نکات زیر در خصوص گارانتی توجه فرمایید: معمولا” نمایندگان رسمی و گارانتی کنندگان محصولات فوق، گارانتی را فقط بر روی قطعه و در محل تعمیرگاه شرکت خود ارائه می دهند لذا در صورتی که بتوانید محصول را باز نموده و به تعمیرگاه شرکت مراجعه نمایید، نیازی به پرداخت هزینه اضافه جهت گارانتی نیست ولی اگر لازم باشد کارشناس شرکت به محل نصب بیاید و قطعه را در محل نصب گارانتی نماید، لازم است هزینه ارسال کارشناس به محل پروژه را پرداخت نمایید.

 

با توجه به ترافیک و حجم پروژه های خدمات شرکتها، معمولا” ارسال کارشناس جهت گارانتی از ۱ الی ۷۲ ساعت بطول می انجامد، لذا در هنگام نصب از تکنسین نصب پرسیده شود که در صورت خرابی تا قبل از رسیدن کارشناس خدمات باید چه اقداماتی صورت پذیرد تا بتوانید بدون آسیب رساندن به دستگاه، کارهای روزمره خود را انجام دهید. قیمت درب اتوماتیک شیشه ای شرکت مهندسی آدرا نماینده رسمی رکورد سوئیس | درب اتوماتیک شیشه ای اگر شما هم به تازگی در فکر خرید درب اتوماتیک خریداری هستید و هیچ پیش زمینه و ذهنیتی از قیمت این نوع درب ها ندارید، کافی است مطالب این صفحه را مرور کنید.

 

معمول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که برای فروشگاه و ساختمان های مسکونی با کاربری عادی توصیه می شود، درب اتوماتیک کشویی خطی ۴ لنگه ( ۲ قسمت ثابت و ۲ قسمت متحرک ) با عرض ۴ متر و ارتفاع ۲/۲ متر ، با قدرت استاندارد موتور می باشد که وزن تقریبی هر قسمت متحرک هم ۷۰ کیلوگرم در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است قیمت های ذکر شده مجموع هزینه های خرید درب اتوماتیک شما می باشد که هزینه های کل فرایند خرید و نصب درب اتوماتیک را دربرگرفته است و شامل هرینه های زیر می باشد.

 

مشخصات درب اتوماتیک شیشه ای فوق و قیمت های مختلف آن بعنوان نمونه و جهت ایجاد ذهنیت کلی از معمول ترین درب اتوماتیک شیشه ای موجود در بازار ایران ارائه شده است، در صورتیکه ابهامی در خصوص این نوع درب ها برایتان باقی مانده است می توانید به صفحه پرسش ها و پاسخ های متداول مراجعه نمایید یا در صورت وجود هرگونه سوالی می توانید با ما تماس بگیرید، تیم مشاوره آدرا در هر زمان آماده پاسخگویی به شماست.

 

ما بر این باوریم که مشتری مداری در کنار بهبود مستمر فرایندهای ارائه خدمات ، ما را از سایرین متمایز ساخته است. آدرا تجربه آسان و خوشایند خرید را به همراه خدمات همیشگی پس از فروش برای مشتریانش به ارمغان می آورد. معرف ما به بازارهای جدید مشتریان ما هستند. شرکت مهندسی آدرا نماینده رسمی رکورد سوئیس | درب اتوماتیک شیشه ای شرکت دُرآذین با تکیه بر توانایی ، مطالعات و بررسی های مختلف ، بهره گیری از تجربیات.

 

شناخت کافی از صنعت درب اتوماتیک اقدام به ارائه محصولات خود نموده است که در نوع خود جزء بهترین و با کیفیت ترین و شناخته شده ترین اتوماسیون درب اتوماتیک می باشد. دارا بودن معتبر ترین استانداردهای بین المللی به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش این محصولات متضمن کیفیت بالای آنها است. امید است با تلاش بی وقفه این مجموعه باعث رشد و شکوفایی گوشه ای از صنعت پویای کشور عزیزمان ایران باشیم. با عنایت پروردگار متعال و بکار گیری از بهترین و مجرب ترین پرسنل ، آماده ارائه هرگونه خدمات و رفع نیاز شما مشتریان گرامی در سراسر کشور می باشد.

 

شما برای نصب درب های اتوماتیک شیشه ای، چندین میلیون هزینه می کنید؟ حتما قبل از سفارش به این امر توجه کرده اید که اگر شخص و یا شرکتی را برای خرید انتخاب می کنید، کاملا شناخته شده و یا رزومه قوی برای تکمیل کار شما داشته باشد تا در طول عمر استفاده از این درب ها دچار مشکل نشوید. ما (رامادر) روزانه با چندین مشتری روبرو می شویم که طرف قرارداد آنها (شرکت ها) به هیچ عنوان تعهد های داده شده را انجام نمی دهند. پس لازم و ضروری است که در صورت سفارش درب اتوماتیک شیشه ای به موارد زیر توجه نمائید.

 

حتما با شرکت های ثبت شده و واقعی قرارداد ببندید (شاید در زمان ثبت سفارش هزینه بیشتری پرداخت می نمایید، ولی باور داشته باشید که این هزینه در طول زمان مورد استفاده به نفع شما خواهد بود.) شرکت رامادر با نصب بیش از ۲۴ هزار پروژه و رزومه بسیار قوی، تضمین سالیان سال استفاده شما برای پکیج انتخابی است. کافیست با مراجعه به شرکت رامادر و بازدید از نمونه های نصب شده با خیالی آسوده پکیج مناسب پروژه خود را انتخاب نمایید.

 

شرکت رامادر روزانه به ده ها مورد از پروژه های خود خدمات رسانی می کند و شما برای به دست آوردن اعتماد کافی، می توانید روزانه اسامی پروژه هایی که خدمات رسانی در آن صورت گرفته از کارشناسان ما دریافت کنید. رامادر تمامی محصولات وارداتی را، خود و تمامی محصولات داخلی را به وسیله کارخانه های تولیدی خود تهیه می نماید و از این رو خدمات پس از فروش را به راحتی انجام می دهد. ما درب اتوماتیک پروژه شما را بسیار سریع و ظرف ۴۸ ساعت تحویل می دهیم.

 

شرکت رامادر، برند مطرح و شناخته‌شده‌ای است که همواره در بین مشتریان به دلیل ضمانت بی‌قیدوشرط محصولات و خدمات اجرایی دقیق خود مورد اطمینان همگان می‌باشد. نصب بیش از پنج دستگاه درب شیشه ای اتوماتیک در طول روز نشانگر رضایت کامل مشتریان از نحوه اجرا درب اتوماتیک شیشه ای، خدمات، کیفیت و قیمت مناسب این محصول می‌باشد. همان طور که می دانید چشمی درب اتوماتیک، یکی از قطعات بسیار مهم و اصلی در کارکرد درب اتوماتیک می باشد که در فرایند باز و بسته شدن درب به صورت اتوماتیک بسیار تاثیر گذار است.

 

چشمی درب اتوماتیک شیشه ای دارای اشعه های مادون قرمز است که با نصب آن بر بالای درب رفت و آمد افراد را شناسایی و در صورت حرکت مستقیم به سمت درب اتوماتیک حضور افراد و اشیا را از طریق قطع اشعه های مادون قرمز شناسایی کرده و موجب باز شدن درب می شود. با این توصیفات می توان اذعان داشت که چشمی و سنسور درب اتوماتیک شیشه ای باید بسیار باکیفیت و درجه یک باشد، تا کارکرد آن به درستی و بدون مشکل انجام شود.

 

رامادر با استفاده از چشمی های درجه یک و باکیفیتی که بر روی درب اتوماتیک نصب می نماید کارکرد صحیح درب اتوماتیک شیشه ای را تضمین می نماید. جهت محاسبه قیمت چشمی درب اتوماتیک واردکردن ابعاد فضای نصب درب اتوماتیک و فریم‌های درب اتوماتیکاز آلومینیوم و یا استیل ( از ورقه‌های استیل درجه‌یک نگیر و بدون موج می‌باشند.) را انتخاب کنید.

 

مواردی دارای اهمیت است که بعد از محاسبه دقیق کارشناس رامادر به جمع‌بندی رسیده‌اید و تمایل دارید که سفارش شما توسط شرکت رامادر انجام شود. می‌توانید از طریق اینترنتی برای اطلاع دقیق از قیمت چشمی درب اتوماتیک شیشه ای درخواست خود را به اطلاع کارشناسان فروش ما برسانید. و همین طور فروش درب اتوماتیک شیشه ای به همکار هم با قیمتی مناسب عرضه می شود. درب شیشه ای اتوماتیک، یکی از گزینه هایی است که شرکت رامادر از نمونه کارهای خود در قسمت کاتالوگ درب اتوماتیک شیشه ای با زیبایی و جلوه ی خاصی به نمایش می گذارد.

 

در این کاتالوگ به صراحت از یراق الات درب برقیکار شده و توضیحات کامل بیان شده ( مواردی از قبیل بازدید کارشناس از محیط و مراحل نصب و پیگیری کار، همراه شما خواهد بود.) رامادر ارائه دهنده خدمات مرتبط با درب اتوماتیک می باشد که روزانه چندین پروژه در رابطه با درب اتوماتیک و سایر محصولات خود ارائه می دهد. در این مقاله به معرفی انواع درب اتوماتیک و تک تک اجزای آن پرداختیم. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مطالعه دقیق تر درباره پروژه های انجام شده و مشخصات تک تک درب های اتومایتک شیشه ای به صفحه کاتالوگ درب اتوماتیک شیشه ای مراجعه کنید و اطلاعات لازمه را دریافت نمایید.

 

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کشویی , محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای , درب اتوماتیک شیشه ای آچیلان در , درب اتوماتیک شیشه ای چیست , ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای , تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای , قیمت چشمی درب اتوماتیک شیشه ای , درب اتوماتیک شیشه ای اصفهان , مانیس در مجموعه ای بازرگانی، فنی و خدماتی است که با کمک فناوری پیشرفته و استفاده از تجربیات متخصصین مجرب تلاش می کند محصولاتی با کیفیت بالا و خدماتی عالی و با قیمتی مناسب برای مصرف کنندگان درب اتوماتیک شیشه ای فراهم نماید.شرکت مانیس در از معدود شرکتهایى است که بصورت مستقل و تخصصی در زمینه واردات و پخش محصولات درب شیشه اى اتوماتیک در برندهایKABA ، Optima ES200 ، Erico فعالیت می نماید.

 

فعالیت تخصصى این شرکت در زمینه ی درب اتوماتیک شیشه اى باعث تمرکز بیشتر این مجموعه بر روى کیفیت محصولات و خدمات این شرکت جهت ایجاد رفاه براى مشتریان محترم ما شده است. نیاز و سلیقه هاى متفاوت مصرف کنندگان در مورد استفاده از دربهاى شیشه اى اتوماتیک و لحاظ نمودن این امر در تدوین استراتژى شرکت مانیس در باعث بوجود آمدن مجموعه اى کامل و منحصر به فرد به لحاظ تنوع محصول و تنوع قیمت در زمینه دربهاى شیشه اى اتوماتیک جهت بالا بردن حق انتخاب براى مشتریان محترم ما شده است. درب شیشه ای اتوماتیک در کرج.

 

انواع درب اتوماتیک شیشه ای , درب اتوماتیک شیشه ای مناسب , درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم , نکات فنی درب اتوماتیک شیشه ای , اگر قصد خرید درب اتوماتیک را دارید، باید پیش از هر چیزی نسبت به انواع درب اتوماتیک شیشه ای شناخت و آگاهی پیدا کنید.انواع درب اتوماتیک شیشه ای بسته به میزان تردد در شبانه روز و ابعاد مورد نیاز، گستردگی دارند. درب های اتوماتیک شیشه ای در انواع تلسکوپی، اسلایدی، مثلثی و گرد ونیم گرد قرار می گیرند. برای خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای، ابتدا نیازهای خود را جستجو کرده و فاکتورهای وابسته به آن را بررسی نمایید.

 

درب اتوماتیک | درب اتوماتیک شیشه ای  کرکره برقی| درب برقی درب اتوماتیک شیشه ای راه حلی کارآمد و زیبا برای جدا کردن محیط های داخلی ازخارجی، و یا جدا کردن محیط‌های داخلی از هم می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای، همچنین به عنوان یکی از راهکارهای مؤثر برای بهینه کردن مصرف انرژی، تعریف می گردد. به این صورت که با تنظیمات اپراتورِ درب اتوماتیک شیشه ای، می توان میزان بازشوی لت ها را تغییر داد.

این تنظیماتی که متناسب با هوای گرم و سرد صورت می گیرد باعث می‌گردد تا میزات انرژی تلف شده به حداقل مقدار خود برسد. شرکت مهندسی درنادر با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه سیستم های درب های اتوماتیک پارکینگی ، فروشگاهی ، صنعتی و موتور کرکره برقی ، جک پارکینگی ، راهبند و … در طی مدت فعالیت خود را برآورده سازد.

 

اگرچه استفاده از درب شیشه ای در زیبایی نمای داخلی و بیرونی ساختمان موثر می باشد اما عواملی دیگری در استقبال افراد از نصب درب شیشه ای اتوماتیک نقش دارد. از جمله این موارد می توان به نقش موثر در اتوماتیک شیشه ای به کاهش تبادل حرارتی داخل ساختمان با فضای بیرون و در نتیجه کاهش هزینه های تهویه مطبوع ساختمان اشاره کرد. Energy Saving دربهای شیشه ای اتوماتیک فک با به خدمت گرفتن تکنولوژی روز دنیا و همکاری دانشگاهی در دانمارک موفق به طراحی راداری با کاربری دوگانه برای دربهای اتوماتیک شیشه ای گردیده است. همچنین استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای امنیت ساختمان را افزایش داده و میتوان با اتصال آن به انواع تجهیزات کنترل تردد، از عبور و مرور افراد غیرمجاز جلوگیری نمود.

 

درب های اتوماتیک شیشه ای را می توان براساس ظاهر به چهار گروه تقسیم نمود که عبارتند از اسلایدینگ (مسطح)، اسلایدینگ (مسطح) تلسکوپی، منحنی و دوار. درب های اتوماتیک شیشه ای دوار کمترین میزان تلفات حرارتی ساختمان را در میان انواع درب اتوماتیک دارند در حالی که گران تر بوده و نصب دشوارتری دارند. ضمن آنکه فضای بیشتری اشغال می کنند. سایر انواع درب اتوماتیک شیشه ای ساختار تقریبا مشابهی دارند.

 

در مدل منحنی با هدف افزایش همخوانی درب اتوماتیک شیشه ای با نمای ساختمان،‌ شیشه ها انحنا دار ساخته می شوند و لت های متحرک بر روی یک مسیر منحنی باز و بسته می شوند. در مدل اسلایدینگ ساده به صورت استاندارد دو لت مسطح متحرک و دو لت ثابت وجود دارد و لت های متحرک در یک مسیر خطی به صورت کشوی باز و بسته می شوند.

 

در مدل اسلایدینگ تلسکوپی چهار لت متحرک و دو لت ثابت وجود دارد. طریقه عملکرد آن بدین صورت است که در هر سمت دو لت متحرک وجود داشته که به صورت کشویی حرکت کرده و بر روی لت ثابت قرار می گیرند. به همین علت درب اتوماتیک شیشه ای مدل مسطح تلسکوپی، نزدیک به ۲۰ درصد عرض بازشو بیشتری نسبت به مدل ساده دارد.

 

بخش های اصلی تشکیل دهنده اپراتور درب های اتوماتیک شیشه ای عبارتند از: موتور الکتریکی،‌مدار فرمان و استابلایزر ، شاسی و کاور، سنسور تشخیص حرکت (راداربا قابلیت Saving Energy)، قفل الکتریکی ، منبع تغذیه ، باتری پشتیبان ، قلاب چرخدار(هنگر) و تسمه انتقال نیرو، کی پد دیجیتال به همراه نمایشگرو عیب یاب خودکار. در سال های گذشته استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در ورودی ساختمان ها چندان رایج نبوده و یک موضوع تجملاتی و غیر ضروری به شمار می رفت اما امروزه درب های اتوماتیک شیشه ای در ورودی بسیاری از ساختمان های پرتردد نظیر فروشگاهها، بانک ها و مراکز دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

نحوه عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای بدین صورت است که ابتدا برق ۲۲۰ ولت وارد منبع تغذیه شده و به برق ۲۴ ولت برای تغذیه موتور و مرکز کنترل تبدیل می شود. مدار فرمان، عملکرد موتور و قفل برقی را براساس اطلاعات دریافتی از رادارها و سایر سنسورهای امنیتی کنترل می کند. در صورتی که رادار حضور فرد را تشخیص دهد، مدار فرمان به موتور فرمان حرکت داده و نیروی حاصل از موتور به کمک تسمه انتقال قدرت به هنگر ها منتقل می شود. هنگرها نیز که لت های متحرک را به صورت معلق نگهداشته اند بر روی ریل تعبیه شده در شاسی به صورت کشویی حرکت کرده و در نتیجه مسیر عبور باز می شود. تمامی تجهیزات فوق الذکر درون شاسی درب اتوماتیک قرار گرفته و یک پوشش آلومینیومی با عنوان کاور بر روی آن قرار می گیرد.

 

از جمله مهمترین عوامل اثرگذار بر طول عمر اپراتورهای درب شیشه ای عبارتند از: نوع موتور الکتریکی ، کیفیت ساخت چرخ هنگرها ، جنس تسمه انتقال قدرت و مقاومت مدار فرمان در برابر نوسانات الکتریکی. کمپانی FAAC ایتالیا تولید کننده اپراتور درب اتوماتیک شیشه در مدل های تخت ساده و تلسکوپی می باشد. محصولات این شرکت با رعایت بالاترین استاندارها و با بهترین کیفیت طراحی و تولید شده و در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه انواع درب های اتوماتیک شیشه FAAC معرفی شده است.

 

درب اتوماتیک شیشه ای آچیلان در , معمولاً درها از قدیم تابه‌حال در شکل‌ها و اندازه‌ای مختلف و از جنس چوب و فلز و شیشه بوده است، درب معمولاً به‌وسیله یک لولا به چهارچوب درب محکم می‌شوند. در نوع درب شیشه‌ ای اتوماتیک درصورتی‌که تعداد ورود و خروج افراد زیاد باشد می‌توان استفاده کرد و همچنین درب شیشه‌ ای تاشو برای زمانی که محدودیت محیطی یا فضایی داریم کاربردی‌تر است، و نوع دیگری از درب شیشه‌ ای به‌صورت کشویی است که در یک‌زمان فقط یک فرد می‌تواند وارد شود یا خارج شود که عموماً یک درب را ورود و درب دیگر را برای خروج استفاده می‌کنند.

 

انواع درب شیشه‌ ای , ۱٫ درب شیشه‌ ای اتوماتیک , ۲٫ درب شیشه‌ ای سکوریت , ۳٫ درب شیشه‌ ای کشویی , ۴٫ درب شیشه‌ ای برقی , ۵٫ درب شیشه‌ ای ریلی , ۶٫ درب شیشه‌ ای گردان , ۷٫ درب شیشه‌ ای کشویی تلسکوپی , ۸٫ درب شیشه‌ ای لولایی , درب شیشه ای اتوماتیک , در صورت استفاده از درب شیشه‌ ای اتوماتیک در ساختمان و برج‌ها و… در بسیاری از موارد باعث حس خوش‌آیندی در افراد به وجود می‌آورد و باوجود شیشه سکوریت و فریم در درب شیشه‌ ای اتوماتیک به علت استفاده از شیشه و فریم‌های استیل می‌توان به نمای ساختمان جلوه‌ی ویژه‌ای داد؛ و از هدر رفتن انرژی گرمایشی و سرمایشی جلوگیری کنیم.

 

در شیشه‌ ای اتوماتیک با گذر زمان جای خود را در ساختمان‌ها، فروشگاه‌ها، ادارات و مراکز تجاری تثبیت کرده‌اند. کاملاً بدیهی است که شیشه جزئی جدانشدنی از زندگی بشر است پس چه‌بهتر است که دارای دوام، یکپارچگی در طراحی و عایق صوتی و حرارتی باشند. بهتر است بدانید ورودی یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در نمای یک ساختمان، فروشگاه و مرکز تجاری است. استفاده از در شیشه‌ ای اتوماتیک علاوه بر راحتی و سهولت مزایای زیادی دیگری دارد که در ادامه به بررسی هرکدام از این مزایا و انواع مختلف دربهای اتوماتیک شیشه‌ ای خواهیم پرداخت.

 

درب اتوماتیک شیشه-در شیشه‌ ای اتوماتیک-دربهای اتوماتیک شیشه ای-درب اتوماتیک شیشه ای , رامادر با تنوع بسیاری که در دربهای اتوماتیک شیشه‌ ای ارائه می‌دهد، بهترین را برای انتخاب شما فراهم می‌کند. درب اتوماتیک شیشه‌ برای جدا کردن محیط از هم می‌باشد. درب اتوماتیک شیشه ای، یکی از راه‌های مؤثر برای بهینه مصرف کردن انرژی است. با تنظیم اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ ای، می‌توان میزان بازشوی لت‌ها را تغییر داد و همین‌طور درب اتوماتیک شیشه‌ ای به محل موردنظر زیبایی می‌بخشد.

 

درب شیشه ای برقی-درب برقی شیشه ای , با گذشت زمان و مکانیزه شدن تمامی امور انسان برای ایجاد راحتی و آسودگی در استفاده از تمامی مواردی که انسان روزانه با ان مواجه است. درب شیشه ای دستی نیز برای استفاده راحت تر افراد و راحتی در تردد و رفت و آمد از درب در مکان ها ی شلوغ و پرتردد درب برقی شیشه ای تولید و روانه بازار شد. درب شیشه ای برقی یا درب اتوماتیک شیشه ای دارای برخی قطعات می باشد که موجب باز و بسته شدن درب بدون نیاز به دست می باشد. مهم ترین قطعات اپراتور درب شیشه ای برقی، چشمی درب شیشه ای برقی و موتور آن می باشد که در کاکرد دقیق و بدون نقص درب تاثیر بسیار فراوانی دارد می توان با انجام برخی تنظیمات بر روی اپراتور و موتور زمان باز و بسته شدن درب را تنظیم و رفت و آمد ها را کنترل کرد.

 

نحوه نصب درب اتوماتیک شیشه ای تیم نصب درب اتوماتیک شیشه ای رامادر، از مجرب ترین تکنسینهای حال حاضر در صنعت شیشه هستند. برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای، اولین قدم، انتخاب درب شیشه ای مناسب با محیط شماست. نوع شیشه ها و درب ورودی به مواردی همچون شرایط آب و هوا، ویژگی های حرارتی محیط و نوع کاربری محیط بستگی دارد.

این موارد بر روی سختی درب شیشه ای برقی تأثیرگذار هستند. یکی دیگر از مواردی که در نصب درب اتوماتیک شیشه ای مورد توجه قرار می گیرد، معماری ساختمان است که باعث می شود انتخاب ورودی مناسب تأثیر بسزایی در زیبایی بنا داشته باشد و بیننده را محو تماشا کند. پس از انتخاب درب شیشه ای برقی مناسب، باید هزینه و زمان مناسب برای نصب را مورد بررسی قرار داد، بدین ترتیب می توان پروژه نصب موفقی داشت.

 

درب اتوماتیک-درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟ نام درب اتوماتیک شیشه‌ ای، به‌درستی القاکننده موجودیت آن است؛ دربی که از جنس شیشه است و باز و بسته شدن آن به‌طور اتوماتیک صورت می‌گیرد. بدین منظور سنسورهای حرکتی و یا حساس به وزن تعبیه می‌شود تا عمل باز و بسته شدن درب اتوماتیک را کنترل نماید. میزان این حساسیت هم توسط نصاب درب شیشه‌ ای برنامه‌ریزی و تنظیم می‌شود.

درب اتوماتیک شیشه‌ ای چیست؟ به درب‌هایی گفته می‌شود که توسط حسگر و چشمی بالای درب باز و بسته می‌شود، این مدل درب اتوماتیک برای اماکن پرتردد کاربرد دارد. از مهم‌ترین ویژگی‌های درب اتوماتیک شیشه‌ ای چیست؟ می‌توان انواعی از مدل‌های این نوع درب را نام برد درب‌های اتوماتیک کشویی، تلسکوپی، لولایی، نیم‌دایره‌ای، تمام گرد و تاشو اشاره کرد.

 

دلیل استفاده از در اتوماتیک شیشه ای: اگر بخاطر داشته باشید در گذشته از درب های لولایی فلزی یا چوبی استفاده می شد که به مرور جای خود را به درب های شیشه ای لولایی دادند. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش دغدغه های فکری مردم، تقاضای بازار هم رو به تغییر گذاشت. ورود وخروج در ساعات اوج ترافیک یکی از معذلات غیرقابل چشم پوشی در استفاده از درب های لولایی است که له مرور فرسودگی و خرابی لولاها را در پی خواهد داشت. در شیشه ای اتوماتیک این معذل را بخوبی رفع نموده است. این نوع درب ضمن اینکه باعث می شود تا از انرژی بهترین استفاده را داشته باشید، زیبای ظاهری ورودی، رفت و آمد راحت افراد معلول و کنترل ترافیک ورودی و خروجی را در پی خواهد داشت.

 

انواع درب اتوماتیک شیشه ای ( تلسکوپی، سوینگ، اسلایدینگ ): شرکت رامادر، را در تنوع بالا و کیفیت بسیار مطلوب تولید مینماید تا بتواند نیاز متقاضیان را تأمین کند. درب اتوماتیک شیشه ای در سه مدل تلسکوپی، سوئینگ و اسلایدینگ عرضه می گردد. وجود تنوع در مدل درب اتوماتیک به دلیل کاربرد های متفاوت آن می باشد. با توجه به وجود تفاوت ظاهری و عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای در مدل های مختلف آن، تفاوت قیمت نیز در مدل های مختلف آن وجود دارد.

 

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی: شرکت رامادر نوعی از درب‌ها را به نام درب اتوماتیک شیشه‌ ای تلسکوپی را به مکان‌های پرتردد و عمومی و نیاز به بازشوی بیشتری دارند سفارش می‌کنند. درب اتوماتیک شیشه‌ ای تلسکوپی مکانیزه این درب‌ها مانند درب‌های کشویی به‌صورت خطی است، فقط این‌که درب اتوماتیک شیشه‌ ای تلسکوپی ممکن است به‌صورت دو یا چهار طرفه درروی هم عمل بازشدن را انجام دهند.

 

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای: درب اتوماتیک شیشه‌ ای یکی از انتخاب هایی است که نمای ساختمان را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار داده و در هر مکانی قابل استفاده است، مهم نیست چقدر فضا برای نصب در اختیار دارید، زیرا انواع مختلف درب اتوماتیک شیشه‌ ای رامادر به شما کمک میکنند تا بیشترین استفاده را از کمترین مکان داشته باشید.این نوع دربها می توانند انتخاب مناسبی برای مکانهای عمومی از جمله ادارات، بانک‌ها، ویلاها، شرکتها، بیمارستان ها، مراکز توانبخشی، فروشگاه ها، مغازه‌ها، مراکزکنفرانس و ساختمان های نمایشگاهی باشند و در کل در مکان هایی که پر تردد هستند کمک شایانی به ترافیک انسانی می کنند و همچنین باعث بهینه سازی مصرف انرژی می شود.

 

فرآیند تولید درب شیشه ای برقی: دربهای اتوماتیک شیشه‌ ای یکی از انواع دربهای اتوماتیک در دنیای مدرن امروز می باشد. دربهای اتوماتیک شیشه‌ ای برای سازگاری بیشتر با ایده های خلاقانه معماری میتوانند به صورت منحنی و یا نیم گرد ساخته شوند. درب شیشه ای اتوماتیک را ربا انواع مختلف شیشه می سازند. شیشه سکوریت، شیشه نشکن و غیره. پس از انتخاب نوع شیشه و انجام اندازه گیری های لازم توسط تکنسینهای نصب رامادر، مراحل تولید و برش پانلهای شیشه ای صورت می گیرد و برحسب نوع درب، اتصالات مورد نظر آن تولید و انتخاب و نصب میشود تا برای نصب آماده گردد.

 

درب چشمی شیشه ای: درب چشمی شیشه‌ ای درواقع درب شیشه ای اتوماتیک است. همه‌ی درب‌های اتوماتیک دارای چشمی هستند و کارکرد زیادی در هر مکانی برای راحتی عبور و مرور افراد دارند. در میان انواع درب‌های اتوماتیک نوعی درب شیشه‌ ای هم وجود دارد که به‌طور خاصی طراحی‌شده است، که دارای طرفداران زیادی است. درب چشمی شیشه‌ ای نامی است که به درب شیشه‌ ای اختصاص داده‌شده و دارای انواعی از ۱٫ سنسورهای مادون‌قرمز اکتیو ۲٫ حس‌گر مادون‌قرمز پسیو ۳٫ میکروویو می‌باشد.

 

قیمت قطعات درب اتوماتیک-یراق آلات درب شیشه ای: درگذشته از درب اتوماتیک استفاده چندانی نمی‌کردند و به‌عنوان یک موضوع تجملاتی می‌دانستد اما امروزه در ورودی ساختمان‌های پرتردد استفاده می‌شود. درب اتوماتیک برای اینکه به‌درستی کار کند و خللی در نحوه کار آن وجود نداشته باشد باید در حین نصب و راه‌اندازی از قطعات و برخی یراق‌آلات مرتبط با انواع درب اتوماتیک استفاده کند.

ازجمله قطعاتی که موجب شکل‌گیری درب اتوماتیک می‌شود، اپراتور درب شیشه‌ ای، سنسورهاست و انواع یراق‌آلات از قبیل ریل و فریم و … هست که هرکدام از این قطعات بر قیمت نهایی که برای درب خودکار تعیین می‌شود و قیمت قطعات درب اتوماتیک تأثیرگذار می‌باشند. زیرا با جمع قیمت قطعات درب اتوماتیک هست که قیمت کلی اجرای درب مشخص می‌شود. این قطعات دارای انواع مختلف داخلی و خارجی هست می‌توانید.

 

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای-قیمت درب شیشه ای اتوماتیک-درب های شیشه ای اتوماتیک: یکی از مسائل بسیار مهمی که خریداران حساسیت بسیار بالایی هنگام خرید درب اتوماتیک شیشه‌ ای دارند قیمت آن است و اصولا دنبال مقرون به صرفه بودن آن هستند، اما همواره توجه داشته باشید که قیمت پایین می تواند موجب کاهش کیفیت درب اتوماتیک شیشه‌ ای شود و همچنین قیمت بسیار بالا دلیلی بر کیفیت آن نیست. رامادر با تولید درب های شیشه‌ ای با قیمت استاندارد و تحت نظر سازمان اصناف اقدام به ارائه‌ی درب های شیشه‌ ای اتوماتیک با کیفیت کرده است.

برای دسترسی راحت شما به قیمت درب شیشه ای اتوماتیک بنر قیمت تهیه و در متن گنجانده شده است. لازم به ذکر است که تمامی قیمت ها بروز می باشد و در صورت تغییر در سایت گنجانده می گردد. درب های شیشه ای اتوماتیک رامادر با کیفیت بسیار بالایی آماده عرضه است؛ تمامی اجناس به کار رفته در آماده سازی محصول وارداتی و با کمترین قیمت برای شما عزیزان فراهم گردیده است.

 

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای-تعمیر درب شیشه ای: درب شیشه ای سالهاست که در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ولی با توجه به ویژگی های مثبت شناخته شده ی آن و پی بردن به معایب درب های قدیمی ، امروزه درب های شیشه ای به شدت مورد استقبال و توجه مالکین و مدیران مجموعه های مختلف قرار گرفته است . این حجم از استقبال و فروش قطعا به خدمات پس از فروش و تعمیر هم نیاز دارد . تعمیر از اساسی ترین زیر مجموعه های خدمات پس از فروش هر مجموعه ای محسوب می شود و این حق مشتری است که به یک تعمیر کار حرفه ای و باتجربه دسترسی داشته باشد . امروزه تمامی مجموعه ها و برندهای موفق و مطرح دنیا به این نکته ی اساسی پی برده اند که مشتری مداری در گرو ارائه ی کیفیت خوب و خدمات پس از فروش مناسب است.

 

حتی با کیفیت ترین محصولات هم ممکن است به تعمیر نیاز داشته باشند و دسترسی داشتن به یک تکنسین ماهر و باتجربه به عنوان یک نیاز اساسی همیشه برای مشتریان مطرح بوده است . و همین امر وجه تمایز برندهای موفق از سایربرند هاست . آموزش تکنسین های حرفه ای و با تجربه که با تمامی محصولات مجموعه آشنایی کامل دارند و در صورت نیاز به تعمیر می توانند مشکلات را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنند ، از اولویت های ضروری برندهای موفق جهانیست. مجموعه ی رامادر با سالها تلاش و تجربه در زمینه ی طراحی، تولید و اجرای انواع درب های شیشه ای یکی از اولین و مطرح ترین برندهای ایرانی فعال در این عرصه است . مجموعه ی رامادر تلاش نموده تا با ارائه ی محصولات با کیفیت و زیبا، خدمات پس از فروش گسترده ای را هم ارائه نماید.

 

ما پس از سالها خدمت هم اکنون نیازهای مشتریانمان را هم به خوبی درک کرده ایم. کادری مجرب و حرفه از با تجربه ترین و ماهرترین تکنسین های مجموعه ی ما با ساعت ها آموزش و سال ها تجربه آماده ی ارائه ی هرگونه خدمات به شما عزیزان در سریع ترین زمان ممکن می باشند و با اولین تماس شما سریعا به محل اعزام می شوند. فراموش نکنید موفقیت یک مجموعه فقط با فروش بالای محصولات ایجاد نمی گردد بلکه با وجود خدمات پس از فروش در کنار آن، حاصل می گردد و معنا پیدا می کند. درب‌های شیشه‌ ای می‌تواند در مدل‌های متفاوت و باکیفیت عالی در مراحلی تولید شود. از موارد مهم در مراحل خرید درب شیشه‌ ای انتخاب طراحی صحیح و با دقت بالا سپس موقعیت مکانی برای نصب و شرایط استفاده و تضمین از شیشه که نیازی به تعمیر درب شیشه‌ ای نداشته باشد.

 

درب از عناصر اصلی تمامی سازه های ساختمانی شناخته می شود و در معماری از جایگاه ویژه ای برخوردار است . وظیفه ی اصلی درب حفظ امنیت و ایمنی محیط داخلی است تا بتوان به وسیله ی آن تردد و ورود و خروج افراد را کنترل کرد و بر آن نظارت لازم داشت . از طرفی درب ها به عنوان یک لایه ی حفاظتی در برابر انواع آلودگی های صوتی و اتلاف انرژی های حراراتی و برودتی شناخته می شوند. درب های قدیمی غالبا از چوب ساخته می شدند . این روند تا سالهای سال ادامه داشت و هنوز هم درب های چوبی یکی از متداول ترین نوع درب ها شناخته می شوند . چوب ماده ای مقاوم است ولی در برابر برخی از تنش ها اثرپذیری بالایی دارد . از جمله رطوبت و دما باعث تغییر شکل و ساختار آن می شود . همچنین مقاومت این ماده در برابر حرارت و آتش سوزی بسیار پایین است .

 

مانیس دُر , قیمت درب شیشه ای اتوماتیک بوکامو آلمان | درب شیشه ای برقی – دو بی کا درب شیشه ای اتوماتیک، تردد بالا، نرمی و بی صدایی، طول عمر اپراتور نصب آپشن های متعدد همگی از ویژگی های اپراتور شیشه ای درب برقی بوکامو آلمان می باشد. شرکت بوکامو آلمان یکی از برترین و بهترین تولید کنندگان اروپایی درب های شیشه ای برقی در دنیا می باشد. به علت استفاده از موتور دانکر و استفاده از ریل های تمام استیل و بهترین متریال در داخل اپراتور و اطمینان بالایی که این سیستم دارد از این درب شیشه ای اتوماتیک در بیشتر مراکز دنیا استفاده شده است. معمولا اپراتور های درب کشویی شیشه ای بوکامو قابلیت این را دارند که حتی درب های بالاتر از لت استاندارد و گاها تا هر لنگه ۲ متر را نیز بتوانند ساپورت کنند، سیستم بوکامو المان دارای کمترین استهلاک تسمه ی گردان نیز می باشد.

 

ولی امروزه و با آغاز عصر معماری شیشه ای دوم چند سالی است که شیشه به عنوان متریال پایه و اصلی برای ساخت درب ها مورد توجه معماران و صنعتگران قرار گرفته است و جایگزین چوب شده است . شیشه معایب چوب را ندارد و به علت شفافیت بالای خود می تواند نور محیط را هم تا حد کامل تامین کند . ویژگی های مثبت شیشه به قدری زیاد است که از نظر معماران جز محبوب ترین متریال های معماری نوین شناخته می شود. نوع شیشه ای که برای ساخت درب های شیشه ای انتخاب می شود معمولا شیشه سکوریت است . شیشه سکوریت نوعی شیشه ی نشکن است که مقاومت بالایی در برابر انواع تنش های گرمایی و ضربه دارد .

 

سکوریت کردن شیشه فرآیندی است که طی آن شیشه های ساختمانی معمولی را تا حد نرم شدن تحت حرارت بالا قرار می دهند و سپس دو طرف بیرونی آن را به وسیله ی دمیدن باد سرد سریعا خنک می کنند . طی این فرآیند شیشه بسیار مقاوم و مستحکم می گردد . همچنین این شیشه هنگام شکستن به قطعات بسیار ریز پودری شکلی تبدیل می شود که به هیچ وجه گوشه های تیز و برنده ندارند و از این رو خطر آفرین نیستند . به همین دلیل برای نصب در مکان های پرتردد و مسکونی مناسب ترین گزینه است .این شیشه ها در جاهایی مثل دیوار ها ، درب ها ، پنجره ها ، سقف ، کف ،پله ، نرده ، دیوارهای داخلی ، پارتیشن ، استخر ، وان و بسیاری جاهای دیگر قابلیت اجرا دارد .

 

تعمیر درب شیشه ای رامادر: مجموعه ی رامادر با سالها تلاش و تجربه در زمینه ی طراحی ، تولید و اجرای انواع درب های شیشه ای یکی از اولین و مطرح ترین برندهای ایرانی فعال در این عرصه است . مجموعه ی رامادر تلاش نموده تا با ارائه ی محصولات با کیفیت و زیبا ، خدمات پس از فروش گسترده ای را هم ارائه نماید .ما پس از سالها خدمت هم اکنون نیازهای مشتریانمان را هم به خوبی درک کرده ایم . کادری مجرب و حرفه از با تجربه ترین و ماهرترین تکنسین های مجموعه ی ما با ساعت ها آموزش و سال ها تجربه آماده ی ارائه ی هرگونه خدمات به شما عزیزان در سریع ترین زمان ممکن می باشند و با اولین تماس شما سریعا به محل اعزام می شوند . فراموش نکنید موفقیت یک مجموعه فقط با فروش بالای محصولات ایجاد نمی گردد بلکه با وجود خدمات پس از فروش در کنار آن ، حاصل می گردد و معنا پیدا می کند .

 

خدمات پس از فروش درب شیشه ای: درب شیشه ای سالهاست که در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ولی با توجه به ویژگی های مثبت شناخته شده ی آن و پی بردن به معایب درب های قدیمی ، امروزه درب های شیشه ای به شدت مورد استقبال و توجه مالکین و مدیران مجموعه های مختلف قرار گرفته است . این حجم از استقبال و فروش قطعا به خدمات پس از فروش و تعمیر هم نیاز دارد . تعمیر از اساسی ترین زیر مجموعه های خدمات پس از فروش هر مجموعه ای محسوب می شود و این حق مشتری است که به یک تعمیر کار حرفه ای و باتجربه دسترسی داشته باشد .

 

امروزه تمامی مجموعه ها و برندهای موفق و مطرح دنیا به این نکته ی اساسی پی برده اند که مشتری مداری در گرو ارائه ی کیفیت خوب و خدمات پس از فروش مناسب است . حتی با کیفیت ترین محصولات هم ممکن است به تعمیر نیاز داشته باشند و دسترسی داشتن به یک تکنسین ماهر و باتجربه به عنوان یک نیاز اساسی همیشه برای مشتریان مطرح بوده است . و همین امر وجه تمایز برندهای موفق از سایربرند هاست . آموزش تکنسین های حرفه ای و با تجربه که با تمامی محصولات مجموعه آشنایی کامل دارند و در صورت نیاز به تعمیر می توانند مشکلات را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنند ، از اولویت های ضروری برندهای موفق جهانیست. درب شیشه ای اتوماتیک بوکامو آلمان مدل S100.

 

شرکت اشل ارائه کننده انواع درب اتوماتیک شیشه ای , درب اتوماتیک شیشه ای از نوع کشویی، دستگاهی است که درب کشویی را برای عبور و مرور عابران مهیا می کند. درب اتوماتیک شیشه ای، درب را به صورت اتوماتیک باز می کند، نگه می دارد و سپس می بندد. انواع درب اتوماتیک شیشه ای: چندین نوع درب کشویی وجود دارد؛ این موارد عبارتند از: درب اتوماتیک شیشه ای کشویی استاندارد (تک لولا یا دو لولایی) , درب اتوماتیک شیشه ای کشویی تلسکوپی (دو یا چهار لولایی) , درب اتوماتیک شیشه ای کشویی دایره ای (بخشی دایره ای، نیمدایره ای یا دایره کامل) , اتوماتیک شیشه ای کشویی تاشو (تک لولا یا جفت لولایی) , درب اتوماتیک شیشه ای کشویی هرمتیک (تک لولا یا جفت لولایی) , درب اتوماتیک شیشه ای کشویی اتاق تمیز (تک لولا یا جفت لولایی).

 

دیگر مزیت های درب اتوماتیک شیشه ای: اگر یک رستوران، فروشگاه یا اداره ای را اداره می کنید که با عبور ومرور بسیاری همراه می باشد، داشتن درب اتوماتیک یک راه مناسب برای تضمین این امر است که مردم می توانند به سرعت در کسب وکار شما حرکت کنند. صف ها و نقاط شلوغ برای بازدیدکنندگان شما سم می باشند و هرگز تاثیر مثبتی بر آن ها نخواهد گذاشت. مزیت دیگر این درب ها این است که به طور اتوماتیک باز و بسته می شوند و انرژی را ذخیره می کنند. در برخی موارد، درب های قدیمی در تمام روز باز نگه داشته می شدند، چرا که مردم از به هم کوبیدن آن ها هنگام بستن درب ها خسته شده بودند. اگر شما درباره باز و بسته شدن روان درب ها نگران نباشید، می توانید در انرژی و همچنین پول خود صرفه جویی کنید.

 

درب اتوماتیک شیشه ای نوین تکنیکال،تضمین کیفیت وقیمت , شرکت نوین تکنیکال در سالهای اخیر پروژه های بسیاری از نقاط کشور ایران،ارمنستان،افغانستان،عمان،ترکمنستان،عراق،آذربایجان و… را با موفقیت به سرانجام رسانده و پشتیبانی می نماید.تمامی محصولات ارائه شده توسط مجموعه نوین تکنیکال دارای ۵ سال ضمانت تعویض و ١۰ سال خدمات پس از فروش می باشند.ظرافت در طراحی و ساخت , استفاده آسان , کیفیت بالا , از جمله پارامتر های لازم برای تولید , نصب و اجرای درب های شیشه ای میباشد.

نقش موثر این سازه در کنترل شرایط تهویه مطبوع و حفظ برودت داخلی , هر روزه بر مصرف کنندگان این سازه می افزاید , قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کشویی , محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای , قیمت چشمی درب اتوماتیک شیشه ای , فریم درب اتوماتیک شیشه ای , ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای , بهترین اپراتور درب شیشه ای , درب شیشه ای معمولی , درب اتوماتیک شیشه ای آچیلان در.

 

آچیلان در | درب اتوماتیک | درب های اتوماتیک | درب و پنجره دوجداره شرکت آچیلان دُر بعنوان پیشگام در صنعت دربهای اتوماتیک با مجموعه ای متشکل از کارشناسان و تکنیسین های مجرب در حوزه ی مهندسی الکترونیک پس از چندین سال تحقیقات و بررسی توانست طـرح اولیـه ی محصول خود را متناسب با نیاز بازار ایـران در سـال ۱۳۷۱ به طـور تخصصـی و بـرای اولیـن بـار در صنعت دربهای اتوماتیک ارائه و فعالیت خود را آغاز … شرکت آچیلان دُر ، به منظور توسعه شبکه فروش خود در تمامی استانهای کشور نماینده فعال می پذیرد.

 

شرکت آچیلان در: امروزه شرکت های متعددی در حال تولید در اتوماتیک شیشه ای , راهبند , کرکره برقی و پنجره دوجدارهمیباشند و به شما وعده قیمت پایین میدهند , اما واقع این خرید برای شما منفعتی خواهد داشت ؟ یا پس از مدت اندکی با زیان چند برابر مواجه خواهید شد و باید مبالغ زیادی برای صرف تعمیر و نگهداری درب هزینه کنید . پس اعتبار را ضمینه خرید خود قرار دهید ما کیفیت را به شما ارئه میدهیم . با ما زیان را فراموش کنید تولید و نصب و نگهداری انواع درب های اتوماتیک را با ارشناسان اچیلان در تجربه کنید .

 

شرکت اچیلان دُر با مجموعه ای متشکل از کارشناسان و تکنیسینهای مجرب در زمینه مهندسی الکترونیک پس از چندین سال تحقیقات و بررسی عوامل تولید با طرح اولیه محصول خود تناسب با نیاز بازار ایران در سال ۱۳۷۱ به طور تخصیصی و برای اولین بار در زمینه تولید دربهای اتوماتیک فعالیت خود را آغاز و اولین تولید خود را در سال ۱۳۷۲ در مشهد نصب نمود که نشاندهنده تجربه و قدمت این شرکت است. با ارائه طرح توجیهی تولید محصول به وزارت صنایع ایران در سال ۱۳۷۶ توانست جواز رسمی تولید با ظرفیت ۵٠٠٠ دستگاه در سال رادریافت نماید.

 

این شرکت در راستای بهبود کیفیت محصولات خود اقدام به برقراری ارتباط با چندین شرکت خارجی نموده و در حال حاضر دارای نمایندگی انحصاری ازپنج شرکت بزرگ جهان در زمینه دربهای اتوماتیک می باشد و تاکنون ضمن ارائه این محصولات به بسیاری از اماکن عمومی و خصوصی کشورمان ، موفق به صادرات بخشی از تولیدات خودبه کشورهای حاشیه خلیج فارس و آسیای میانه گردیده است. تداوم انجام خدمات روز افزون در گستره صنعت کشور و کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی با اعتقاد به اینکه فروش،سرآغاز یک تعهد چندین ساله است ،هدف مدیریت و یکایک اعضای این شرکت میباشد.

 

درب اتوماتیک شیشه ای جزو رایجترین نوع دربهای اتوماتیک میباشد که به لحاظ عملکرد ساده و نصب و کاربری آسان در مکانهای پر تردد مانند بانک ها و ساختمان های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد و میتواند حجم بالایی از ترافیک رفت و آمد را به راحتی پشتیبانی کند. این درب ها یکی از ساده ترین و پر مصرف ترین نوع درب های اتوماتیک نفر رو می باشند که بیشتر در فروشگاه ها و اماکن عمومی مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت آچیلان در بهترین و مناسب ترین گزینه خرید درب اتوماتیک میباشد شما میتوانید با بررسی پروژه های ه شده اچیلان در شهرهای مختلف از کیفیت کار ما اطمینان حاصل نمایید.

 

شرکت اچیلان از معتبر ترین شرکت ها در ضمینه انواع درب اتوماتیک شیشه ای و کرکره برقی و راهبند و پنجره دوجداره میباشد . آچیلان در دارای گواهینامه بین المللی ISO9001 بود و موفق به کسب تندیس از وزارتخانه در سال ۱۳۷۸ شده است . صنعت درب اتوماتیک شیشه ای , یک صنعت در حال رشد میباشد که روز به روز در حال پیشرفت است . شرکت اچیلان از پیشگامان برجسته تولید انواع درب های اتوماتیک و چشمی میباشد که در این سالها کیفیت را پایه کار خود قرار داده به گونه ای که با شرکت های بین المللی وارد رقابت شود . شرکت اچیلان در , در ساخت درب ها , کرکره برقی , راهبند و پنجره دوجداره از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا بحره میگرد تا راحتی شما مصرف کننده عزیز را فراهم گرداند .

 

درب های اتوماتیک جزو محصولات پر اهمیتی به شمار میروند . برای تهیه این محصولات باید از شرکت های معتبر شناخته شده رجوع شود ما بستری ساده برای شما فراهم کردیم تا به راحتی انواع نیاز خود در ضمینه درب را از شرکت معتبر و بین المللی اچیلان برطرف سازید . تولید درب ها تحت نظارت بهترین مهندسان داخلی و خارجی انجام میگردد تا محصول ارائه شده تا کاملا بی نقص عمل کند . از نگاه بازاریاب های حرفه ای یک خرید خوب خریدیست که برای ما منفعت آفریند بی انکه کوچک ترین ضرری شامل ما شود.

تمامی حقوق این سایت برای نوین گیت محفوظ است.

error: